НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Динамо добывает сложнейшую победу в Луцке ###

Волынь вчистую провалила первый тайм, однако во втором устроила гостям настоящую головомойку.

фото Ильи Хохлова
фото Ильи Хохлова24 жовтня 2010, 19:04

Волинь не змогла вирвати очки проти Динамо. Хоча вболівальники місцевої команди не повинні засмучуватись. Сумнівно що хтось із місцевих шанувальникiв футболу розраховував на перемогу? але гра, яку продемонстрували лучани гідна поваги.Здавалося приємно, що до Волині повернувся голеодор та улюбленець уболівальників Піщур. Але форвард, який, до речі, відразу дебютував із капітанською пов'язкою, не показав цікавої гри. Мало того не створив жодного моменту. Та командна гра, особливо у другому таймі, трохи підняла настрій людей, які прийшли на Авангард.Перші хвилини приголомшили всіх, хто спостерігав за матчем. Динамо реалізувало дві перші нагоди і повело в рахунку 2:0 вже на 9-й хвилині. За такий короткий проміжок Ярмоленко встиг оформити дубль. Гості стадіону вже не звертали увагу на події що розвивались на полі. Хтось переглядав фотографії на своїх фотокамерах, а хтось втішав один одного пивом, яке вдалось пронести, не дивлячись на пильні очі правоохоронців.Однак на це господарі не склали руки і намагались відвоювати такі бажані очки. Перший тайм пройшов у рівні боротьбі - динамівці вже напрацювали на бажаний відрив у рахунку і не намагалися його збільшити. Волинь старалася, але оборона киян не давала тріщин.Другий тайм був повною протилежністю першого, і червоно-білі таки забили. На 51-й хвилині Пічкур подав кутовий, а Скоба відновив інтригу – 1:2. Після цього гостів ніби хтось підмінив. В основному, як це б дивно не було, атакували підопічні Кварцяного.Тільки Волинь додала у грі як на полі зникло освітлення. Футболісти отримали змогу відпочити та налаштуватись на подальшу боротьбу. Соромно перед киянами, але ось так місцева влада дбає про свою команду. Пройшло хвилин десять, і ліхтарі на Авангарді засвітилися. Команди знову вступили у боротьбу. Господарі всі сили кинули вперед, але команда Лужного вистояла. Як можна розраховувати на перемогу, коли форварди, маю на увазі Павлова, не реалізовують вихід сам на сам?Волинь поразкою закінчила перше коло на домашній арені. Але зважаючи на статус суперника, лучани провели його гідно. В дечому не вистачало майстерності, в дечому везіння, та Віталій Кварцяний довів, що правильно зробив, не залишивши команду на початку сезону.Володимир Хом'як, спецiально для Football.uaВолынь - Динамо 1:2Голы: Скоба, 51 - Ярмоленко, 3, 9Волынь: Недилько, Годованый, Майкон (Пичкур, 46), Шарпар, Бутко, Скоба, Параскив, Гринченко (Максимюк, 12), Стевич, Павлов (Гошкодеря, 73), ПищурДинамо: Коваль, Данило (Гусев, 67), Бетао, Вукоевич, Ярмоленко, Милевский (Зозуля, 81), Михалик, Еременко, Эль Каддури, Хачериди, АлмейдаПредупреждения: Параскив, Стевич, Бутко - Милевский, Коваль